logo_folia2

Jesteśmy firmą rodzinną od wielu lat obecną na rynku, od samego początku działalności skupiamy się na dostarczaniu naszym partnerom najlepszych jakościowo produktów, wielu najwyższej klasy producentów. Znaczącą większość naszej oferty stanowią produkty jednego z największych i najbardziej znanych producentów na świecie czyli koncernu 3M™. Przez wiele lat owocnej współpracy wypracowaliśmy status platynowego dystrybutora grupy IBG w dziale materiałów Blacharsko – lakierniczych.

 

Od kilku lat skupiamy się również na współpracy w zakresie folii samochodowych i reklamowych. Pozwoliło nam to poszerzyć swoją ofertę o produkty takie jak : Folie do zmiany koloru serii 1080 oraz 1380; Folie przyciemniające do szyb oraz folie zabezpieczające najwyższej serii 3M™ Scotchgard™ Proseries. Wprowadziliśmy również bardzo szeroką ofertę renomowanych kosmetyków samochodowych marki Meguiar’s. Posiadamy w swojej ofercie tak produkty detaliczne jak i do zastosowania bardziej przemysłowego.

 

Nasza siedziba mieści się w Krakowie. Stąd również zaopatrujemy naszych partnerów biznesowych w całej europie. Staramy się rozwijać sieć naszej dystrybucji poprzez autoryzowanych regionalnych subdystrybutorów.